UVEREJŇUJEME VÝZVU č. 1/2 MESTA GALANTA NA PREDKLADANIE ŽIADOSTÍ O POSKYTNUTIE DOTÁCIE NA ŠPORTOVÉ AKTIVITY Z ROZPOČTU MESTA NA ROK 2022

Výzva č. 1/2

Mesta Galanta
na predkladanie žiadostí o poskytnutie dotácie z rozpočtu mesta na rok 2022 pre oblasť:
„VZDELÁVANIE, VÝCHOVA A ROZVOJ TELESNEJ KULTÚRY“

V súlade so Všeobecne záväzným nariadením Mesta Galanta č. 23/2021 o poskytovaní dotácií z rozpočtu Mesta Galanta (ďalej len „VZN“) zverejňuje Mesto Galanta (ďalej len „vyhlasovateľ“)

Výzvu

na predkladanie žiadostí o poskytnutie dotácie z rozpočtu mesta Galanta na financovanie projektov podporujúcich oblasť

„VZDELÁVANIE, VÝCHOVA A ROZVOJ TELESNEJ KULTÚRY“.

VZN upravuje podmienky poskytovania dotácií z rozpočtu mesta Galanta a postupy súvisiace s poskytovaním dotácií.

VÝŠKA VYČLENENÝCH FINANČNÝCH PROSTRIEDOV V ROZPOČTE MESTA NA PREDMETNÚ OBLASŤ:

• VZDELÁVANIE, VÝCHOVA A ROZVOJ TELESNEJ KULTÚRY  4 500 EUR

CIEĽ

Zvýšiť záujem verejnosti o športovanie a tým podporiť zdravý životný štýl obyvateľov mesta Galanta. Cieľovými skupinami sú všetci obyvatelia mesta Galanta bez ohľadu na ich vek, národnosť, náboženské vyznanie alebo sociálnu situáciu. Časové obdobie realizácie projektu je rok 2022. Všetky aktivity jednotlivých projektov musia byť uskutočnené do 31.12.2022.

Výzva č.1/2

Výzva č.1-2.pdf