Obchod a služby v meste

Oznam o dočasnom zatvorení Pošty 3

Dátum: 4. 11. 2022

Slovenská pošta oznamuje dočasné zatvorenie pobočky Pošta Galanta 3 na ul. Českej v termíne od 02.11.2022 do 31.12.2022. Poštové služby budú zabezpečené pobočkou Galanta 1 na ul. Z. Kodálya.

Vianoce v Galante 1

Vianoce v Galante

Dátum: 21. 10. 2022

Mesto Galanta pozýva ľudovo-umeleckých remeselníkov, predajcov vianočného sortimentu a občerstvenia na vianočné trhy v Galante. Prihlášky posielajte na: trhy@galanta.sk
Viac info na plagáte a cenník poplatkov v prílohe.

Trhovisko 1

Trhovisko

Dátum: 6. 4. 2021

Technické služby mesta Galanta zabezpečujú prevádzku mestského trhoviska za obchodným domom Jednota.

Odporúčania ŠVPS SR na zabránenie šírenia nového koronavírusu - predaj potravín

Dátum: 31. 3. 2020

V nadväznosti na aktuálnu epidemiologickú situáciu v Slovenskej republike spôsobenú šírením ochorenia COVID-19, Štátna veterinárna a potravinová správa SR odporúča pri predaji potravín, prijať a dodržiavať opatrenia uvedené v prílohe.

Aktuálne VZN v oblasti obchodu a služieb

Dátum: 1. 3. 2017

Aktuálne platné Všeobecne záväzné nariadenia mesta Galanta v oblasti obchodu a služieb:

Kompetencie mesta v oblasti obchodu a služieb. 1

Kompetencie mesta v oblasti obchodu a služieb

Dátum: 28. 2. 2017

Kompetencie a úlohy obce na úseku podnikania obchodu a služieb vyplývajú zo zákona č. 369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších zmien, o vymedzení pôsobnosti orgánov vo veciach ochrany spotrebiteľa zákona č. 250/2007 Z. z. v znení neskorších zmien.