Matúšova zem sa rozrastá

Logo Matúšova zem

Oblastná organizácia cestovného ruchu Matúšova zem - Mátyusföld sa rozrástla o nových členov.

Koncom roka 2021 bola založená oblastná organizácia s 12 člennou základňou. Ku dnešnému sa počet členov organizácie rozrástol na krásnych 30. Hlavnou úlohou a činnosťou organizácie je rozvoj a podpora cestovného ruchu, marketing a propagácia ponuky cestovného ruchu doma aj v zahraničí, podpora kultúrneho, spoločenského, športového života, zachovávanie prírodného a kultúrneho dedičstva, organizovanie podujatí a poradenská činnosť.

Samosprávy:

Mesto Galanta a Sládkovičovo, obce: Tomášikovo, Vozokany, Matúškovo, Dolná Streda, Horné Saliby, Veľké Úľany, Veľký Grob, Veľká Mača, Malá Mača, Jelka, Čierna Voda, Diakovce, Mostová, Košúty a

iné organizácie, podnikatelia:

OZ Neogotický kaštieľ v Galanta, OZ Pro Tomášikovo - Tallós, HOSAL Horné Saliby spol. s.r.o., DIOFA s.r.o., KIRA n.o., OZ záhradkárov a ochrancov prírody, Termálne kúpalisko Vincov Les s.r.o., GALANDIA s.r.o., Promitor s.r.o., LED ARENA s.r.o., DAMARSI s.r.o., Petrov Grunt s.r.o., OZ 911 Veľké Úľany a Red5Club s.r.o.

Dátum vloženia: 7. 7. 2022 13:43
Dátum poslednej aktualizácie: 28. 2. 2024 13:22