UVEREJŇUJEME VÝZVU č. 1 MESTA GALANTA NA PREDKLADANIE ŽIADOSTÍ O POSKYTNUTIE DOTÁCIE NA ŠPORTOVÉ AKTIVITY Z ROZPOČTU MESTA NA ROK 2022

V súlade so Všeobecne záväzným nariadením Mesta Galanta č. 23/2021 o poskytovaní dotácií z rozpočtu Mesta Galanta (ďalej len „VZN“) zverejňuje výzvu na predkladanie žiadostí o poskytnutie dotácií z rozpočtu mesta Galanta (ďalej len „vyhlasovateľ“) na financovanie projektov na športové aktivity.

Výzva č. 1

Mesta Galanta

na predkladanie žiadostí o poskytnutie dotácie NA ŠPORTOVÉ AKTIVITY z rozpočtu mesta na rok 2022

V súlade so Všeobecne záväzným nariadením Mesta Galanta č. 23/2021 o poskytovaní dotácií z rozpočtu Mesta Galanta (ďalej len „VZN“) zverejňuje

výzvu

na predkladanie žiadostí o poskytnutie dotácií z rozpočtu mesta Galanta (ďalej len „vyhlasovateľ“) na financovanie projektov na športové aktivity.

VÝŠKA FINANČNÝCH PROSTRIEDKOV: 200 000 EUR

CIEĽ

Zvýšiť záujem verejnosti o športovanie a tým podporiť zdravý životný štýl obyvateľov mesta Galanta. Cieľovými skupinami sú všetci obyvatelia mesta Galanta bez ohľadu na ich vek, národnosť, náboženské vyznanie alebo sociálnu situáciu. Časové obdobie realizácie projektu je rok 2022. Všetky aktivity jednotlivých projektov musia byť uskutočnené do 31.12.2022.

Úplné znenie výzvy, vzor žiadosti a vzor tlačiva na zúčtovanie nájdete v prílohách.

Zúčtovanie dotácie

Zúčtovanie dotácie.docx