Mesto Galanta, žiada občanov o spoluprácu v súvislosti s príchodom a pobytom Ukrajinských občanov v Galante!

Mesto Galanta, žiada občanov o spoluprácu v súvislosti s príchodom a pobytom Ukrajinských občanov v Galante!

Hľadáme občanov, ktorí ovládajú ukrajinský jazyk za účelom tlmočenia. Zároveň uvítame aj pomoc dobrovoľníkov pri koordinácii odídencov z Ukrajiny na práce rôzneho druhu. Kontaktujte nás na e-mailovej adrese: zuzana.morovicova@galanta.sk, alebo telefonicky T: 031 788 4330.

V prípade ak majú občania záujem pomôcť materiálne / potraviny, hygienické potreby, hračky, kuchynský riad, bytové zariadenie..../ kontaktujte nás na e-mailovej adrese: peter.elias@galanta.sk alebo telefonicky T: 0917 501 493.

Za Vašu pomoc vopred ďakujeme!

Dátum vloženia: 14. 3. 2022 15:29
Dátum poslednej aktualizácie: 15. 3. 2022 8:07