Humanitárna pomoc pre utečencov z Ukrajiny

Mesto Galanta zriadilo zberné miesto v športovej hale na ul. Kpt. Nálepku, kde je možné odovzdať humanitárnu pomoc pre vojnových utečencov z Ukrajiny v pondelok, stredu a v piatok v čase od 16.00 - 18.00 hod. Mimo určených hodín treba kontaktovať tel. č. 0910 936 903.

Trnavská arcidiecézna charita v spolupráci s mestom Galanta a občianske združenie FIREMEDICAL O.Z. v spolupráci s mestom Galanta, organizujú humanitárnu pomoc pre utečencov z Ukrajiny.

charitas_1charitas_2charitas_3

Občianske združenie FIREMEDICAL o.z. sa zapája do pomoci pre Ukrajinu. Touto cestou Vás chceme požiadať o pomoc pri zbierke nasledovným spôsobom:

Zbierame šatstvo, tričká, nohavice, vetrovky pre deti a dospelých, deky, spacie vaky, plachty, veci na spanie, uteráky, hygienické potreby, plienky pre deti, balenú pitnú vodu, trvanlivé potraviny, taniere, lyžice.

Zber prebieha v priestoroch OFFICE FIREMEDICAL, Bratislavská 62/54 v Galante.

Kontakt: 0911 211 892

Dátum vloženia: 3. 3. 2022 11:05