Ranč na Striebornom jazere

Rozľahlý areál dýchajúci westernom.

Rozľahlý areál dýchajúci westernom a prírodou s dvoma jazerami s možnosťou rybolovu, tradičnou westernovou reštauráciou, tematickým detským ihriskom a jazdeckou školou. Načerpať nové sily a zreštarovať svoju myseľ po náročnom pracovnom dni sem chodia mladé rodinky, teenageri, ale aj tí skôr narodení. Tí, ktorí túžia mať ranč ako na dlani musia navštíviť unikátnu vyhliadkovú vežu, ktorá nie je jedinečná len svojim výhľadom, ale aj viacerými falošnými schodiskami.

Ubytovanie

Romantiku ranča dopĺňajú izby zariadené štýlovým nábytkom z dreveného masívu. Pripojenie k internetu pomocou WI-FI iba dokazuje, že život v prírode, country životný štýl a technológia kráčajú ruka v ruke s dobou.

Rodinné a spoločenské akcie, teambuilding a klubové výstavy

Dobrou voľbou iste bude aj výber ranča pre strávenie nezabudnuteľných chvíľ plných emócií a zábavy. Svadby, rodinné a firemné akcie podľa požiadaviek klienta zorganizujeme na vysokej profesionálnej úrovni, ku ktorej neodmysliteľne patrí protokol, obsluha, kvalitné materiály a špičkový catering.

Náučné pobyty pre deti

Neuveriteľné prázdniny plné dobrodružstva zažijú všetky deti, ktoré sa tu rozhodnú stráviť horúce letné dni v indiánskom letnom tábore. Ranč má pripravený bohatý program aj počas školského roka : škola v prírode, jednodňové výlety, účelové cvičenia, to všetko v nádhernom prostredí ranča.

Kontakt:

ul. Esterházyovcov, Galanta