Menu
Mesto Galanta
mestoGalanta

Vitajte
v Galante

rozšírené vyhľadávanie

Promitor Vinorum

Logo firmy Promitor Vinorum

Vinárstvo sa nachádza v priemyselnej časti mesta a je ideálnym miestom pre súkromné a firemné podujatia. Vo svojich novovybudovaných priestoroch ponúka tiež organizované skupinové ochutnávky vína spojené s návštevou pivnice.

Vinárstvo Promitor Vinorum v Galante ponúka kvalitné vína všetkým milovníkom vína. Víno sa tu nevyrába, ale tvorí. Či už vám pohľad padne na najlepšie červené víno, vyhľadávané biele suché alebo lahodné ružové víno, v ponuke vín nájdete to najlepšie, čo vinice z juhoslovenskej oblasti dokážu ponúknuť.

Hrdosť a úcta k regiónu sa prejavuje prácou vo vinohradoch pri Šárde, kde sa na 3 hektároch rekultivujú už 25 rokov zanedbané vinohrady. Pestujú sa tu rôzne odrody vhodné pre tento región: Rizling vlašský, Rizling rínsky, Devín, Zweigelt a Dunaj.

Neopísateľná atmosféra, tematický interiér a sortiment, ktorý dostatočne uspokojí každého so záujmom o tento zlatistý mok.

Priestory vinotéky v Galante ponúkajú možnosť, ako príjemne stráviť čas s priateľmi, rodinou alebo dokonca kolegami z práce v kapacite do 30 osôb.

V ponuke značkovej predajne vín nájdete celý sortiment vinárstva Promitor Vinorum. Výber je na vás, s akoukoľvek otázkou vám radi odborne poradia vyškolení pracovníci a zasvätia vás do tajomstiev vinárstva a someliérstva, ktoré pohltili už mnohých.

Špecializovaná predajňa je pre návštevníkov otvorená počas pracovných dní od 9,00 -16,00 hodiny.

 

Motto vinárstva: "Dobré víno obveseľuje srdce človeka!"

Prezentačné video z relácie Na dúšok s Petkom odvysielané dňa 29.7.2021

 

Promitor s.r.o., Matúškovská cesta 31/1551, Galanta

web: www.promitor-vinorum.sk

FB: Promitor Vinorum 

Dátum vloženia: 6. 3. 2020 9:04
Dátum poslednej aktualizácie: 5. 3. 2024 14:32
Autor: Mgr. Andrea Sláviková

Život v meste

MOBILNÁ APLIKÁCIA

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.

Môže vás zaujímať viac