QR kód – novinka pre daňovníkov

Ďalší spôsob úhrady miestnych daní a miestneho poplatku za komunálne odpady.

Oznamujeme občanom, že súčasťou rozhodnutí o vyrubení miestnych daní a miestneho poplatku za komunálne odpady bude aj tzv. QR kód, ktorý je jedinečný pre každé rozhodnutie (nachádza sa vpravo hore). To znamená, že využitím internet bankingu na mobilnom telefóne s ponúkanou funkciou postačí jeho naskenovanie a údaje vrátane čísla účtu v tvare IBAN, variabilného symbolu a výšky poplatku sa vyplnia automaticky bez potreby manuálneho zadávania. Veríme, že tento benefit využije väčšina občanov, aby v tomto období nemuseli čakať v rade na zaplatenie priamo v pokladni Mestského úradu v Galante.

Vzor rozhodnutia o vyrubení miestneho poplatku za komunálne odpady s QR kódom je uvedený v prílohe tejto správy.

Vzor rozhodnutia o vyrubení miestneho poplatku za komunálne odpady s QR kódom

Rozhodnutie.pdf
Dátum vloženia: 3. 5. 2021 12:23