Mesto Galanta prijme do pracovného pomeru zamestnanca na pozíciu

Pracovná ponuka na pozíciu Referent Oddelenia rozvoja mesta a výstavby

Druh pracovného pomeru: pracovný pomer na dobu neurčitú po uplynutí trojmesačnej skúšobnej doby.

Náplň práce:

• Výkon stavebno - inžinierskej agendy
  • Odborné schopnosti pri posudzovaní investičných aktivít samosprávy
  • Znalosť územného plánovania
  • Skúsenosti s výkonom inžinierskej činnosti v predprojektovej, projektovej a realizačnej časti investícií
  • Schopnosť tvoriť koncepčné materiály v oblasti investičnej výstavby samosprávy
  • Znalosť príslušných právnych predpisov (zákon o územnom plánovaní a stavebnom poriadku (Stavebný zákon ), zákon o správnom konaní)
  • Ponúkaný plat: od 1600 EUR brutto

(odmeňovanie podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov)

Termín nástupu:  dohodou

Kvalifikačné predpoklady a požiadavky na uchádzača:

• vysokoškolské vzdelanie I. resp. II. stupňa technického zamerania  v oblasti stavebníctva alebo úplne stredoškolské  vzdelanie technického smeru so zameraním na stavebníctvo, prípadne geodéziu a kartografiu;
  • výhodou je 2 ročná prax na podobnej pozícii v štátnej  alebo verejnej správe
  • znalosť štátneho jazyka;
  • znalosť maďarského a iného cudzieho jazyka je pre uchádzača výhodou;
  • aktívna práca s PC a inými bežne používanými komunikačnými technológiami;
  • vodičský preukaz skupiny B je pre uchádzača výhodou.

Spôsob vykonania výberového konania:

Osobný  pohovor.

Kontaktná osoba : Erika Mészárosová, Tel: +421 (0)31 788 43 79,

email: erika.meszarosova@galanta.sk

Termín a miesto pracovného pohovoru bude uchádzačom, ktorí splnili podmienky:

oznámené písomnou resp. elektronickou formou.

Vyhlasovateľ pracovnej pozície si vyhradzuje právo nezaradiť do výberu uchádzačov, ktorí nespĺňajú požadované podmienky. Prihlášky zaslané po termíne sa do výberového konania nezaradia.

Pracovná ponuka- Referent Oddelenia rozvoja mesta a výstavby - zastrešujúci agendu investičnej výstavby a rozvojových aktivít mesta.

Referent oddelenia rozvoja mesta a výstavby (1).pdf
Dátum vloženia: 22. 1. 2024 10:30