Kreovanie Komisie pre kontrolu transparentnosti

V záujme zvýšenia transparentnosti v procesoch samosprávy Mesta Galanta bolo uznesením Mestského zastupiteľstva v Galante dňa 28.2. 2023 schválené ...

V záujme zvýšenia transparentnosti v procesoch samosprávy Mesta Galanta bolo uznesením Mestského zastupiteľstva v Galante dňa 28.2. 2023 schválené zriadenie Komisie pre kontrolu transparentnosti. Zároveň bolo schválené aj zloženie jej členov. Z dôvodu, že zostáva ešte jedno miesto člena uvedenej komisie neobsadené, Mesto Galanta oslovuje občanov mesta, ktorí sú ochotní pracovať v uvedenej komisii a byť tak nápomocní v tejto oblasti, aby svoje žiadosti o členstvo zasielali spolu so svojim životopisom na e-mailovú adresu: sekretariat@galanta.sk najneskôr v termíne do 17.3.2023.

Následne budú záujemcovia navrhnutí na schválenie Mestskému zastupiteľstvu v Galante.

Dátum vloženia: 10. 3. 2023 8:04
Dátum poslednej aktualizácie: 25. 9. 2023 14:16