Pozvánka na jubilejný 40.ročník podujatia BEH GALANTOU - BEH OSLOBODENIA

Kedy: 13. 4. 2024 8:45

Kde: Galanta

Plagát s pozvánkou na 40.ročník Beh Galantou - Beh oslobodenia

Príď si vychutnať jedinečnú atmosféru jubilejného 40. ročníka Behu Galantou - Beh oslobodenia plného rôznych disciplín pre všetky vekové kategórie.

Typ akcie: šport, aktívne trávenie voľného času (beh)

Podujatie je nielen pre športovcov, ale aj pre ľudí, ktorí chcú zažiť jedinečnú atmosféru plnú emócií z víťazstiev, prekonania samých seba či radosti z pohybu.

Predstavujeme Vám oficiálny plagát jubilejného 40. ročníka Beh Galantou - Beh oslobodenia.

Oficiálna registrácia sa otvára v sobotu 13.4.2024 už o 8:00 hod. pre všetky kategórie.

• V mene organizačného výboru by sme vás chceli poprosiť, aby ste sa prišli registrovať včas.
  • Registrácia sa uzatvára vždy 20 minút pred štartom danej kategórie.
  • Príďte si prevziať svoje štartové číslo čím skôr, tak predídeme zbytočným komplikáciám.
  • Každý účastník (vrátane detí) dostane pamätnú medailu, zabezpečený je pitný režim či občerstvenie, deti navyše dostanú aj vstupenku do Vodný svet Galandia a chutný balíček od COOP Jednota Galanta .

Trate pre začiatočníkov aj pokročilých bežcov.

Tých najlepších v poradí čakajú finančné odmeny, ocenení bežci nedostanú klasické poháre, ale hodnotné brúsené sklo.

Vďaka podpore lokálnych podnikateľov máme v záverečnej tombole pre bežcov pripravených viac než 40 hodnotných cien - napríklad veľký televízor od spoločnosti SAMSUNG , zájazd pre štyri osoby a iné zaujímavé a hodnotné ceny.

Dva televízory dostanú aj Galanťan a Galanťanka s najlepším časom v kategórii 2,5 km behu - Beh zdravia - SAMSUNG RUN. Výherca a výherkyňa musia byť držiteľmi GalaKARTY!

Ďalšie dva televízory budú venované bežcovi a bežkyni s najlepším časom v kategórii 10 km - Beh Galantou- Beh oslobodenia.

V Mestskom kultúrnom stredisku v Galante je pod skončení behu pripravený zaujímavý kultúrny program.

Tešíme sa na každého z vás!

Cieľom tohto ročníka je prekonanie počtu účastníkov, ktorý je 1151 bežcov.

Adresa miesta konania

Galanta, Galanta