Menu
Mesto Galanta
mestoGalanta

Vitajte
v Galante

rozšírené vyhľadávanie

Galanta súťaží o LIDL Čistinku na sídlisku Clementisove sady

Hlasovanie o Lidl Čistinku

Mesto Galanta sa tento rok zapojilo aj do projektu spoločnosti LIDL Slovensko s názvom Lidl Čistinka - Mestský park. V prípade výhry bude park umiestnený na sídlisku Clementisove sady v Galante o celkovej výmere 657 m2. Hlasovanie prebieha od 11.9. do 22.10.2023

Hlasovanie v súťaži o Lidl Čistinku začína už 11.9. a možnosť podporiť mesto Galanta budete mať až do 22.10.  2023. Do súboja sa spolu pustí 68 miest, obcí a mestských častí v piatich kategóriách. Galanta sa nachádza v kategórii 9000- 15 999 obyvateľov.

 

Registrácia je jednoduchá a jednorazová. Hlasovanie je zdarma!

Stačí sa jednorazovo registrovať na  www.lidl.sk/cistinkakaždý deň od 11. 9. do 22. 10. 2023 môžete pridať nášmu mestu 1 hlas. Dajte to vedieť aj vašim známym,čím viac hlasov, tým vyššia šanca vyhrať. Úvodná registračná SMS s jednorazovým registračným kódom je bezplatná a aj následné každodenné hlasovanie. 

 

Čo nájdete na Čistinke?

Parčík, grilovací kútik, workoutovú zónu či multifunkčné športové aj detské ihrisko.

 

Čo je Lidl Čistinka?

Lidl Čistinka je mestský park tvorený zo štyroch prepojených modulov. Hlavná myšlienka spočíva v základnom "štvorci" s rozmerom 12x12m a 15x15m a variabilnom usporiadaní v akomkoľvek priestore s ohľadom na pozemok a lokalitu. Každý modul má svoju funkciu a charakter, a spolu tvoria kompaktnú zónu, ktorá nesie názov Lidl Čistinka. Takto vyskladaný mestský park dokáže pokryť potreby každého obyvateľa a užívateľa verejného priestoru.

Na Lidl Čistinke nájdete priestor aj pre šport, ale aj oddych. Všetky štyri moduly sú navrhnuté tak, aby to tvorili jednotný celok:

Zábava aj pre najmenších na Lidl Čistinke

Tento modul má rozmer 12x12 m a bude slúžiť ako hracia plocha pre najmenšie deti. V zeleni, obklopené možnosťou na sedenie, bude vsadené detské ihrisko so šmykľavkou a hojdačkou.

Grilovačka pre všetkých na Lidl Čistinke

Modul o rozmere 12x12m, pre ktorý je charakteristické ohnisko a príjemné posedenie v altáne. Sú tu priestranné stoly a sedenie v tesnej blízkosti dvoch ohnísk, kde sa dá pripraviť grilovačka či už vo dvojici, alebo aj s celou rodinou a kamarátmi.

Cvičím, cvičíš, cvičíme na Lidl Čistinke

Tento modul je jeden z dvoch, ktoré sa zaraďujú k športovým plochám. V priestore 12x12 m sa nachádzajú prvky pre vonkajší workout na posilňovanie rôznych partií tela. V blízkosti samotného workoutu sa nachádza lavička a na oddych sa dá využiť aj múrik.

Najlepšie športové výkony na Lidl Čistinke:

Druhá, väčšia športová plocha, má rozmer 15x15 m, a to kvôli ploche veľkého multifunkčného ihriska. Na ihrisku sú basketbalové koše, bránky na futbal aj pre iné loptové hry, a kto by chcel, môže si zahrať stolný tenis na neďalekom stole.

Vizuálizáciu nájdete v  tomto videu  https://youtu.be/8DU84ewZ9uE

Celkovú atmosféru a kvalitu mestského parku nedotvára iba rôznorodý mobiliár, ale aj pestrá zeleň. Tá predsa patrí k základným zložkám, ktoré vytvárajú priaznivé podmienky pre náš život v meste. Práve zeleň zjednocuje celý priestor Lidl Čistinky a prirodzene ho prepája. Neplní si teda len svoj funkčný význam, ale dotvára aj estetiku a my môžeme spolu s pánom Danielom Hevierom iba konštatovať: „To bude Lidl Čistinka jedna báseň.“

Výsledky hlasovania budú zverejňované na webovej stránke www.lidl.sk/cistinka nasledovne: 

  1. priebežné výsledky budú dostupné nepretržite, a to podľa aktuálneho stavu hlasovania až do 15.10.2023. Posledných 7 kalendárnych dní pred ukončením hlasovania, teda od 16.10.2023 do 22.10.2023, nebudú priebežné výsledky zverejňované, 
  2. celkové výsledky hlasovania budú zverejnené najneskôr 06.11.2023 o 12.00 hod. na oficiálnej webovej stránke súťaže www.lidl.sk/cistinka

 

 

Dátum vloženia: 8. 9. 2023 19:32
Dátum poslednej aktualizácie: 11. 9. 2023 8:58
Autor: Mgr. Mária Kilácskóová

Môže vás zaujímať viac