Ulica Hlavná a JAS parčík sú bezpečnejšie

V dňoch 17.-18. augusta 2021 sa na ul. Hlavná a v parčíku JAS uskutočnil zdravotný orez drevín.

Rozpočet projektu bol vo výške 3 750 €, získaná dotácia vo výške 2 812 € bola použitá na ošetrenie poškodených drevín a drevín, ktoré ohrozujú zdravie a život obyvateľov na Hlavnej ulici a parčíku JAS na základe vykonaných dendrologických posudkov. Ošetrením týchto drevín sa predĺži ich životnosť a udrží alebo zlepší ich zdravotný stav a v neposlednom rade sa zvýši ich prevádzková bezpečnosť. Spoluúčasť mesta bola vo výške 938 €.

Dátum vloženia: 11. 8. 2021 12:42
Dátum poslednej aktualizácie: 15. 3. 2024 21:45