Galanta - Zjednodušená verzia stránok
+

Rajonizácia - harmonogram zberu biologicky rozložiteľného komunálneho odpadu - BRKO (platný od 8.4.2024)

Infografika k článku Harmonogram  zberu  biologicky rozložiteľného komunálneho odpadu - BRKO

Na základe rozhodnutia primátora mesta Galanta, ktorý reagoval na podnety obyvateľov v súvislosti so zvýšenou potrebou odvozu zeleného odpadu v jarnom období, vykonali zamestnanci TSMG mimoriadny a jednorazový odvoz zeleného odpadu v meste Galanta a mestských častiach Hody, Javorinka a Nebojsa.

Odvoz hnedých zberných nádob na BRKO (biologicky rozložiteľný komunálny odpad) bude prebiehať podľa harmonogramu od 8.4.2024, kde budú nádoby vyprázdňované v týždňovom cykle podľa určených ulíc v určené dni. V mestských častiach Hody, Javorinka a Nebojsa bude tento odvoz realizovaný vždy v pondelok.

Žiadame obyvateľov (okrem mestských častí Hody, Javorinka, Nebojsa), aby vyložili v deň odvozu spolu so zbernou nádobou na komunálny odpad aj hnedú nádobu na BRKO. Radi by sme upozornili, že aj napriek tomu, že bude odvoz  týchto dvoch  druhov odpadu realizovaný v ten istý deň, nebude prebiehať súbežne v tom istom čase. Je preto potrebné ponechať zberné nádoby pred nehnuteľnosťami až do ich vyprázdnenia.

Harmonogram zberu hnedých zberných nádob na BRKO, platný od 8.4.2024, je k dispozícii v prílohe.

Pevný harmonogram zberu biologicky rozložiteľného komunálneho odpadu - BRKO platný od 8.4.2024

Rajonizácia zberu BRKO - PEVNÝ HARMONOGRAM ODVOZU.pdf
Dátum vloženia: 5. 4. 2024 15:23