Výletné vlaky Márie Terézie

Toto leto môžete nechať auto zaparkované doma a zažiť rodinné dobrodružstvo inak. Vydajte sa každú prázdninovú sobotu na neobyčajnú jazdu historickým vlakom s príbehom a staňte sa súčasťou hry, ktorá vtiahne malých aj veľkých cestujúcich.

Nastúpte do Výletného vlaku Mária Terézia, ktorý vás prevezie do histórie. Stretnite sa s fascinujúcimi príbehmi Márie Terézie na ceste z Bratislavy do Holíča, alebo z Nového Mesta nad Váhom do Galanty. Spoznajte známe mestá úplne novým spôsobom. Spolu s rodinou budete jeden tím pri hraní dobrodružnej hry, ktorá zabaví nielen deti, ale aj dospelých. Pri nastúpení do vlaku dostanete cestovateľský denník, ktorý vás bude sprevádzať celý deň. Vychutnajte si spoločný výlet a o nič sa nemusíte starať. V cene lístka na Výletný vlak Mária Terézia je nielen jazda historickým vlakom s divadelným príbehom, ale aj celodenný program s garantovanými vstupmi a dopravou medzi jednotlivými atrakciami. To všetko so sprievodcami z Trnavského kraja zážitkov, ktorí vám nielen spríjemnia výlet, ale počas celého dňa aj pomôžu alebo poradia.

Už samotná cesta historickou mašinkou je zážitkom, o to viac, keď do vlaku pristúpia herci z Divadla Jána Palárika v Trnave v historických kostýmoch. Tešiť sa môžete nielen na známe tváre a fantastické výkony. Stanete sa súčasťou divadelného predstavenia, ktoré sa bude odohrávať počas jazdy priamo vo vlaku. A ktovie, možno budete mať šťastie a prisadne si k vám samotná Mária Terézia, ktorá vám pomôže odpovedať na otázky a vylúštiť záhadu. Mysleli ste si, že o panovníčke viete všetko? Príďte a presvedčte sa, že dejepis nemusí byť nuda.

viac o výletných vlakoch a cenník tu: www.krajzazitkov.sk

Dátum vloženia: 7. 7. 2022 14:02
Dátum poslednej aktualizácie: 7. 7. 2022 14:04