Veľtrhy cestovného ruchu 2020

GO-Regiontour Brno

Mesto Galanta sa pravidelne zúčastňuje výstav cestovného ruchu doma aj v zahraničí, aby spropagovalo turistické atrakcie, kultúrno - historické pamiatky a svoj rastúci potenciál v oblasti turizmu. V januári ste nás mohli stretnúť na výstave GO-Regiontour v Brne, IFT Slovakiatour v Bratislave. Aktuálne sa mesto pripravuje na veľtrh Holidayworld do Prahy a koncom februára sa bude mesto Galanta prezentovať na veľtrhu Utazás/Travel v Budapešti.

Veľtrh REGIONTOUR je hlavnou prezentačnou platformou potenciálu cestovného ruchu v regiónoch Českej republiky. Je nosným projektom na podporu incomingu a domáceho cestovného ruchu. Na veľtrhu GO sa prezentujú tuzemské aj zahraničné cestovné kancelárie a agentúry so zameraním na výjazdovú turistiku, krajiny, mestá, regióny a organizácie pôsobiace v cestovnom ruchu. Súbežne s veľtrhmi prebiehaj Festival krajových špecialít a regionálnych potravín RegFoodFest a GO KAMERA - festival cestovateľských filmov, fotografií a publikácií.

GO a REGIONTOUR sa uskutočnili 16.-19.1.2020 na Brnenskom výstavišti. Veľtrhy sú efektivním miestom pre stretnutia profesionálov v cestovnom ruchu, ktorého neoddeliteľnou súčasťou je kvalitný odborný sprievodný program i atraktívny sprievodný program pre širokú verejnosť.

* * *

Veľtrh ITF Slovakiatour v Bratislave sa uskutočnil v termíne 23.-26.1.2020. Je najväčším veľtrhom cestovného ruchu na Slovensku a patrí medzi najvýznamnejšie podujatia v regióne strednej Európy. Veľtrh každoročne prináša komplexný servis pre ľudí, ktorí chcú cestovať do zahraničia alebo spoznávať krásy Slovenska. Prezentuje sa tu portfólio cestovných kancelárií, ako aj turistické informácie sprostredkované zahraničnými centrálami krajín.Veľtrh priblížil návštevníkom ponuku jednotlivých krajín, regiónov, miest a obcí, združení i cestových kancelárií.

ITF SLOVAKIATOUR v rovnakom termíne dopĺňa veľtrh gastronómie DANUBIUS GASTRO, výstava POĽOVNÍCTVO A ODDYCH a výstava RYBÁRSTVO A VOĽNÝ ČAS.

* * *

Mesto Galanta sa veľtrhov zúčastňuje v rámci ponuky Trnavského samosprávneho kraja. Pozýva návštevníkov na prehliadku Esterházyovských kaštieľov, Vlastivedného múzea, Pamätných izieb Kodálya a Duchoňa, Ranča na Striebornom jazere, na návštevu kultúrnych a športových podujatí, zaujímavostí a iných atrakcií mesta a jeho okolia.

Dátum vloženia: 11. 2. 2020 12:29
Dátum poslednej aktualizácie: 11. 2. 2020 15:06