Notifikácia - prerušenie dodávky vody z verejného vodovodu dňa 27.02.2024, ulice podľa rozpisu v článku

Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. informuje o zmene v prerušení dodávky pitnej vody z verejného vodovodu.

Dátum: 27.02.2024 Od: 08:30 hod. Termín odstávky: do 27.02.2024, 12:30 Oblasť odstavenia: Galanta, Ul. Priemyselná celá, ul. Hviezdoslavova celá, ulica Jazerná celá, ul. Stavbárska celá, ulica Parková od križovatky s ulicou Z. Kodálya po ulicu Priemyselná, ulica Z. Kodálya celá okrem č.d. 795, 794, 793, ulica Vajanského č.d. 1518-1521 + č.d. 2385 ulica Hlavná č.d. 3165 (Ava-byty) Dovoz vody cisternou: nie Regulácia vody: áno Upozornenie ku plánovaným odstávkam vody, poruchám a haváriám: Počas napúšťania verejného vodovodu a uvádzania do opätovnej prevádzky môže dôjsť ku dočasnému zakaleniu vody. Po ukončení odstávky vykonávajú pracovníci vodárenskej spoločnosti preplachovanie potrubia verejného vodovodu. Aj napriek vykonaným opatreniam sa môže stať, že časť zakalenej vody sa dostane do vodovodnej prípojky, ak odberateľ otvorí vodovodný kohútik skôr, ako je ukončené preplachovanie vodovodného potrubia. V prípade zákalu, pred použitím na pitné a hygienické účely, je potrebné túto vodu z vodovodnej prípojky vypustiť cez vodovodnú batériu. Náhradné zásobovanie cisternami alebo výtokovým stojanom je poskytované v závislosti na dobe trvania odstávky, počte dotknutých obyvateľov a v závislosti na poveternostných podmienkach. Za porozumenie a pochopenie Vám ďakujeme.

Dátum vloženia: 9. 2. 2024 7:55
Dátum poslednej aktualizácie: 9. 2. 2024 7:57