Menu
Mesto Galanta
mestoGalanta

Vitajte
v Galante

rozšírené vyhľadávanie

POVALA / A PADLÁS - muzikál

Kedy: 24. 3. 2023 19:00

Kde: Mestské kultúrne stredisko

POVALA / A PADLÁS - muzikál 1

V piatok, 24.3. 2023 o 19.00 hod. v estrádnej sále MSKS v Galante uvidia diváci jedinečný maďarský muzikál Povala / A padlás z dielne známych autorov Gábora Pressera, Dusána Sztevanovitya a Pétera Horvátha, ktorý sa už vyše tridsať rokov teší veľkej obľube.

Typ akcie: divadlo (muzikál, ostatné, tanec)

V Galante ho uvidíme v podaní hercov Magyarock Dalszínház z Komárom. Divákov čakajú vynikajúce herecké výkony, výborná hudba, zaujímavá scéna – jedným slovom nezabudnuteľný zážitok. Vstupné: 16 € / predpredaj na ticketportal.sk a v pokladni MsKS v Galante.

Príbeh divadelného predstavenia je obohatený viacerými žánrami. Miešajú sa v ňom prvky sci-fi, krimi ale aj romantiky. Dej sa odohráva na povale, kde sa mladý vedec pokúša odhaliť tajné odkazy ďalekých planét. Spoločnosť mu robia duchovia rozprávkových postáv, na ktorých sa nejako pozabudlo. Na povale čakajú na Prievozníka, ktorý ich má preniesť do krajiny Spomienok. Prievozník z ďalekého sveta príde, len na nešťastie sa prevtelí do postavy gangstra. A to trošku zamotá situáciu na povale. Ide o rozprávkový príbeh pre všetky vekové kategórie, kde ako to v správnych rozprávkach už býva, dobro víťazí nad zlom.

Ďalšie informácie

Adresa miesta konania

Mestské kultúrne stredisko, Mierové nám., Galanta

Cena

Plné vstupné: 16 €

Organizátor

Mestské kultúrne stredisko
Dátum vloženia: 2. 2. 2023 14:03
Dátum poslednej aktualizácie: 2. 2. 2023 14:05
Autor: Mgr. Andrea Sláviková

Život v meste

MOBILNÁ APLIKÁCIA

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.

Môže vás zaujímať viac