Športové akcie

Športové akcie

Nastavenie veľkosti písma
Zmenšiť písmo o 10%
Zväčšiť písmo o 10%
◄ SPÄŤ NA PONUKUSPÄŤ NA ŠTANDARDNÚ PODOBU STRÁNOK

Celonárodná kampaň Do práce na bicykli je spustená.Športové udalosti

Archív akcií

Obmedziť výpis akcií na


Dátum konania: calendar calendar

#
24. 4. 2019 - 28. 4. 2019 začiatok od 14:35
Miesto konania:
Modelársky klub "DELFÍN" Galanta vás srdečne pozýva na súťažné stretnutie lodných modelárov spojenou so statickou ukážkou rôznych modelov v priestoroch Chiringuito Garden Galanta na Puškinovej ulici v sobotu 27.4.2019 od 10,00 - 14,00 hod. celý text

#
17. 4. 2019 - 5. 5. 2019 začiatok od 13:52
Miesto konania:

Akcia je vhodná pre deti

Mnohí z Vás ste sa už zaregistrovali aj tento rok do celoslovenskej súťaže, za čo Vám ďakujeme. Do práce na bicykli (DPNB) je národná kampaň, ktorej hlavným cieľom je podporiť rozvoj nemotorovej, predovšetkým cyklistickej dopravy v mestách, vyzvať samosprávy na Slovensku, aby vytvárali kvalitné podmienky pre ekologické druhy dopravy v meste, motivovať zamestnávateľov, aby budovali vo svojich sídlach vhodné podmienky pre zamestnancov, ktorí dochádzajú do práce na bicykli a motivovať zamestnancov, aby viac používali túto formu alternatívnej dopravy pri každodennom cestovaní do práce. Vyhlasovateľom súťaže je Národný cyklokoordinátor Peter Klučka, Ministerstvo dopravy a výstavby SR.
Zmyslom súťaže je vytvoriť 2-4 členné tímy jedného zamestnávateľa, /školy/, ktoré budú počas mesiaca máj dochádzať do práce, resp. školy na bicykli a tieto jazdy si budú zapisovať. Registrácia je možná na www.dopracenabicykli.eu.
Čo však ešte neviete je fakt, že každý jeden prihlásený účastník – súťažiaci sa stáva v istom zmysle tvorcom dopravnej mapy nášho mesta, či už ako cyklista, chodec alebo používateľ MHD. Každý z prihlásených súťažiacich totiž svojou evidenciou trasy dochádzania do práce, prispeje k tomu, že bude možné vytvoriť presnú štatistiku najvyužívanejších komunikácií v meste.
Čo Vám v Galante chýba? Ak máte návrh, sem s ním. Pomôžte, napíšte. Tento návrh sa samozrejme týka aj Vás, zamestnancov a študentov škôl. Ak máte záujem o premietanie, prednášku alebo inú akciu, prosím ozvite sa.
Registrácia tímov je možná do 5.5.2019 na www.dopracenabicykli.eu. Stránka funguje aj v maďarskom a anglickom jazyku. V každom tíme môže byť registrovaný 1 chodec. Ak máte ďalšie otázky, návrhy, neváhajte a kontaktujte koordinátora za Galantu na tel.: 0905249290, email: tibor.drozd@galanta.sk.
celý text

16. 9. 2018 začiatok od 09:00
Miesto konania:
Po roku sa opäť stretnú tí, ktorí majú radi cyklistiku, na 5. ročníku podujatia Energia na kolesách. Nadšenci cyklistiky všetkých vekových kategórií tak môžu v nedeľu, 16. septembra 2018, otestovať záverečnú časť etapy pretekov Okolo Slovenska, ktoré tento rok vyvrcholia dvoma rýchlostnými prémiami v Šali, jednou v Galante a záverečným špurtom v Galante. celý text

#
16. 9. 2018 začiatok od 08:00, dĺžka 8 hodín
Miesto konania: Mierové námestie

Bezbariérový vstup na akciu

Vstup na akciu povolený so zvieratami

Akcia je vhodná pre deti

Dovoľujeme si vás pozvať na 4. etapu 62. ročníka najvýznamnejšieho domáceho podujatia v cyklistike s nevšedne kvalitným medzinárodným obsadením, našej národnej TOUR - Okolo Slovenska.
Štart 4. etapy bude v Nitre od 9:30 hod. a ciel je u nás v Galante o 13:42 hod.
Bližšie informácie získate v prílohe.
Tešíme sa na vašu účasť. celý text

Celonárodná kampaň Do školy na bicykli
21. 5. 2018 - 25. 5. 2018 začiatok od 07:00
Miesto konania: Galanta
Už 21. mája štartuje celonárodná kampaň Do školy na bicykli. Kampaň hravou formou oslovuje deti, aby cestou do školy použili bicykel, kolobežku či odrážadlo. Jednoducho, aby sa hýbali. Deti pohyb milujú a myslíme si, že získanie pozitívneho vzťahu k ekologickým formám dopravy sa formuje už v rannom veku. Pozývame všetky základné školy a škôlky do tejto kampane. Registrácia na www.doskolynabicykli.eu celý text

Do práce na bicykli 1
1. 5. 2018 - 31. 5. 2018
Miesto konania: Galanta
V Galante súťažíme o najlepší školský tím. Vytvor 2-4 členný tím, registruj sa, zapisuj si v máji jazdy do školy na bicykli a vyhraj skvelé ceny. Nezabudni, v každom tíme môže byť 1 chodec. Zapojiť môžeš aj profesorov. celý text

◄ SPÄŤ NA PONUKUSPÄŤ NA ŠTANDARDNÚ PODOBU STRÁNOK