Rozvoj verejných priestorov a zelene

Mesto Galanta Vám predstavuje dokument s názvom "10 nápadov pre Galantu", vypracovaný občianskym združením Zelený plán.

Mesto Galanta prijalo ponúknutú spoluprácu s OZ Zelený plán, ktorého hlavnou myšlienkou je efektívny rozvoj verejných priestorov a sídelnej zelene ako aj správne zásady výsadby zelene a zabezpečenie odbornej starostlivosti o existujúce vzrastlé stromy, ich odbornú ochranu ako aj záchranu s ohľadom na klimatické zmeny.

V tejto veci sa už uskutočnilo niekoľko stretnutí, ku ktorému OZ Zelený plán pripravilo materiál s názvom "10 nápadov pre Galantu", do ktorého môžete nahliadnúť v prílohe 10_napadov_pre_galantu_zeleny_plan_oz.pdf (3.82 MB)

Mesto Galanta má s OZ Zelený plán pozitívnu skúsenosť, svoju odbornosť predviedli v praxi pri ošetrovaní drevín  - 9 ks líp pred Mestským úradom v Galante a 1 ks javora na sídl. Sever, ktoré vykonall certifikovaný arborista Marek Áč ako príklad správneho ošetrovania drevín, bez nároku na odmenu.

rozvoj verejných priestorov a zelene

10_napadov_pre_galantu_zeleny_plan_oz.pdf
Typ súboru: PDF dokument, Velkosť: 3,82 MB