Navigácia

Obsah

Rodinné centrum BAMBUĽKOVO

Typ: ostatné
Rodinné centrum BAMBUĽKOVO-Čo to je?
Občianske združenie „Rodinné centrum BAMBUĽKOVO“ (RC) je nepolitické, dobrovoľné, verejnoprospešné, demokratické združenie občanov, združujúcich sa bez ohľadu na národnosť, pohlavie, rasu, pôvod, politické alebo iné zmýšľanie, náboženské vyznanie a sociálne postavenie. Rodinné centrum BAMBUĽKOVO je členom Únie materských centier Slovenska. Materské centrum je takou malou prípravkou na veľkú škôlku. S detičkami sú tu aj rodičia a deti si tak postupne zvykajú na kolektív.

-Pre koho to je?
Predovšetkým pre rodičov na RD (mamičky, oteckov) s malými deťmi od 0 rokov, ale aj babičky, deduškov… Samozrejme aj pre tehotné budúce mamičky. Takže, vítaní ste všetci!

-Kde to je?
V Základnej škole Z. Kodálya na ul. Švermovej č. 8. Konkrétne v budove jedálne na konci chodby. (Vchod z ulice J. Jesenského)
Martina Bajrami, mobil: +421/908718049
Marianna Juhos, mobil: +421/907360256
e-mail: bambulkovogalanta@gmail.com
www.bambulkovo.szm.com

-Kedy je Bambuľkovo otvorené?
Pondelok,utorok,streda,štvrtok  od 9:00 do 12:00
konkrétnejšie info na www.bambulkovo.szm.sk, otváracia doba sa môže meniť, keďže nemáme stálych zamestnancov.

-Čo vám ponúkame?
Podpornú skupinu dojčiacich matiek, oslavy pre deti v priestoroch RC,  cvičenie, masáže dojčiat, zdravotnú výchovu pre deti s Adamkom, kurzy, prednášky s odborníkmi z oblasti psychológie, pediatrie, gynekológie..., poradňu dojčenia, prezentácie, tvorivé dielne, stálu burzu oblečenia, akcie pre detičky (Mikuláš, maškarné plesy, rodinná olympiáda, divadielka, koncerty...) a krátkodobé opatrovanie detí.

-Chcete byť našim dobrovoľníkom?
Ak sa chcete angažovať  pre dobrú vec v rámci nášho Rodinného centra Bambuľkovo, ste srdečne vítaní. Každú pomocnú ruku vítame a garantujeme Vám, že odmena z práce pre druhých je na nezaplatenie!!! Prídite si to vyskúšať – práce je dosť!

- Chcete nás podporiť?
Potešíme sa akéjkoľvek podpore – finančnej, či nefinančnej. Môžete si vybrať napríklad z týchto možností:
Darujte nám 2 % z Vašich daní ! Naše údaje a tlačivá nájdete na www.bambulkovo.szm.sk
Darujte nám zachovalé hračky,  kancelárske potreby: napr. papier na kreslenie, lepidlá, farby, farbičky..., knižky, CD,  DVD pre deti, čistiace potreby...
Potešíme sa aj finančnej podpore buď na náš účet, alebo sa s nami skontaktujte.
Všetky peniažky a dary budú využité na rôzne aktivity s deťmi a rodičmi, údržbu a chod rodinného centra, akcie mimo priestorov centra, ktoré sú zamerané na široký okruh verejnosti – napr. Míľa pre mamu – oslavu dňa matiek.
Za podporu a pomoc Vám zo srdca ďakujeme!!!
Štatutárky RC Bambuľkovo: Marianna Juhos, Martina Bajrami

 


Vytvorené: 1. 2. 2017
Posledná aktualizácia: 26. 8. 2019 11:13
Autor: Helena Mészarosová