Navigácia

Obsah

Kultúra

Kultúrne podujatiaNeodmysliteľnou súčasťou života v našom meste je oblasť kultúry, ktorá je veľmi rôznorodá. Kultúrne inštitúcie, organizácie a rôzne centrá pôsobiace na území mesta Galanta svojou činnosťou ponúkajú počas celého kalendárneho roka možnosti hodnotného a zaujímavého trávenia voľného času a oddychu pre každého obyvateľa, či návštevníka mesta.

Aj vďaka spolupráci všetkých riaditeľov kultúrnych inštitúcií a organizácií na území mesta pôsobí kultúrno-spoločenská oblasť ako jeden celok.

Mesto v spolupráci so zástupcami týchto kultúrnych inštitúcií každoročne vydáva informačnú brožúrku - Kalendár podujatí, ktorá má za úlohu poskytnúť širokej galantskej aj mimo galantskej verejnosti prehľad a informácie o všetkých kultúrno-spoločenských podujatiach.

Pozvánka na podujatie "Záhada v múzeu"

plagát skTrnavský samosprávny kraj-Vlastivedné múzeum v Galante pozýva všetkých mladých, rodiny s deťmi, dospelých, ale i staršiu generáciu do svojich priestorov na dobrodružné podujatie "Záhada v múzeu", ktoré je pokračovaním vlaňajšieho úspešného projektu Duchovia v múzeu.
Dátum konania : 27.10.2018 od 16-tej do 20-tej hodiny
Vstup voľný.
Podujatie sa realizuje s finančnou podporou Mesta Galanta.

Dátum konania: 27. 10. 2018 začiatok od 16:00, dĺžka 240 minút

Miesto konania: Vlastivedné múzeum, Galanta

Typ akcie: ostatné

Organizátor: Neuvedené

Doba trvania: 240 minút

Poznámka: Vstup voľný


Prílohy

Vytvorené: 27. 9. 2018
Posledná aktualizácia: 27. 9. 2018 08:33