Navigácia

Obsah

Kultúra

Kultúrne podujatiaNeodmysliteľnou súčasťou života v našom meste je oblasť kultúry, ktorá je veľmi rôznorodá. Kultúrne inštitúcie, organizácie a rôzne centrá pôsobiace na území mesta Galanta svojou činnosťou ponúkajú počas celého kalendárneho roka možnosti hodnotného a zaujímavého trávenia voľného času a oddychu pre každého obyvateľa, či návštevníka mesta.

Aj vďaka spolupráci všetkých riaditeľov kultúrnych inštitúcií a organizácií na území mesta pôsobí kultúrno-spoločenská oblasť ako jeden celok.

Mesto v spolupráci so zástupcami týchto kultúrnych inštitúcií každoročne vydáva informačnú brožúrku - Kalendár podujatí, ktorá má za úlohu poskytnúť širokej galantskej aj mimo galantskej verejnosti prehľad a informácie o všetkých kultúrno-spoločenských podujatiach.

Akcia

Obmedziť výpis akcií na


Dátum konania: calendar calendar

plagát slov
13. 2. 2019 - 11. 5. 2019 začiatok od 16:00
Miesto konania: Vlastivedné múzeum
Trnavský samosprávny kraj a Vlastivedné múzeum v Galante Vás pozýva na výstavu ľudových nástrojov zo zbierky Kornela Duffeka pod názvom "Čaro muziky".
Výstavu si môžete pozrieť do 11. mája 2019 vo Vlastivednom múzeu.
Bližšie informácie v prílohe. celý text

Galantská paleta
7. 2. 2019 - 15. 3. 2019 začiatok od 18:00
Miesto konania: Renesančný kaštiel v Galante
Galantské osvetové stredisko Vás pozýva na výstavu výtvarných diel pod názvom "Galantská paleta", ktorá sa koná v dňoch 7.2.-15.3.2019 v priestoroch Renesančného kaštieľa v Galante. Na výstave sa prezentuje 29 neprofesionálnych umelcov.
Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, ktorý je aj hlavným partnerom podujatia.
celý text