Navigácia

Obsah

Kultúra

Kultúrne podujatiaNeodmysliteľnou súčasťou života v našom meste je oblasť kultúry, ktorá je veľmi rôznorodá. Kultúrne inštitúcie, organizácie a rôzne centrá pôsobiace na území mesta Galanta svojou činnosťou ponúkajú počas celého kalendárneho roka možnosti hodnotného a zaujímavého trávenia voľného času a oddychu pre každého obyvateľa, či návštevníka mesta.

Aj vďaka spolupráci všetkých riaditeľov kultúrnych inštitúcií a organizácií na území mesta pôsobí kultúrno-spoločenská oblasť ako jeden celok.

Mesto v spolupráci so zástupcami týchto kultúrnych inštitúcií každoročne vydáva informačnú brožúrku - Kalendár podujatí, ktorá má za úlohu poskytnúť širokej galantskej aj mimo galantskej verejnosti prehľad a informácie o všetkých kultúrno-spoločenských podujatiach.

Akcia

Obmedziť výpis akcií na


Dátum konania: calendar calendar

plagat
25. 8. 2022 začiatok od 18:00, dĺžka 60 minút
Miesto konania: Mestský park
Galantská knižnica Vás srdečne pozýva na stretnutie s historikom mesta Jurajom Pekarovičom 25. augusta 2022 o 18.00 hod.
v mestskom parku pri Neogotickom kaštieli v Galante.
Podujatie sa koná v rámci Kultúrneho leta 2022 s Galantskou knižnicou. celý text

plagát
22. 9. 2022 začiatok od 18:00, dĺžka 60 minút
Miesto konania: Mestský park
Galantská knižnica Vás pozýva na stretnutie s regionálnou autorkou Ivanou Popluhárovou 22. septembra 2022 o 18.00 hod. v mestskom parku pri Neogotickom kaštieli v Galante.
Moderuje Petra Sabová.
Podujatie sa koná v rámci Kultúrneho leta 2022 s Galantskou knižnicou. celý text