Navigácia

Obsah

Kultúra

Kultúrne podujatiaNeodmysliteľnou súčasťou života v našom meste je oblasť kultúry, ktorá je veľmi rôznorodá. Kultúrne inštitúcie, organizácie a rôzne centrá pôsobiace na území mesta Galanta svojou činnosťou ponúkajú počas celého kalendárneho roka možnosti hodnotného a zaujímavého trávenia voľného času a oddychu pre každého obyvateľa, či návštevníka mesta.

Aj vďaka spolupráci všetkých riaditeľov kultúrnych inštitúcií a organizácií na území mesta pôsobí kultúrno-spoločenská oblasť ako jeden celok.

Mesto v spolupráci so zástupcami týchto kultúrnych inštitúcií každoročne vydáva informačnú brožúrku - Kalendár podujatí, ktorá má za úlohu poskytnúť širokej galantskej aj mimo galantskej verejnosti prehľad a informácie o všetkých kultúrno-spoločenských podujatiach.

Prednáška o cudzokrajných rastlinách a živočíchoch

prednáškaSlovenský zväz záhradkárov Vás srdečne pozýva na prednášku o cudzokrajných rastlinách a živočíchoch na našom území, ktorá sa uskutoční dňa 1. decembra 2017 o 16:30 hod. v bábkovej sále MsKS v Galante.

Dátum konania: 1. 12. 2017 začiatok od 16:30

Miesto konania: Mestské kultúrne stredisko, Mierové nám., Galanta

Typ akcie: ostatné

Organizátor: Neuvedené

Cieľom prednášky je spoznať rastliny, ktoré u nás rastú ale pochádzajú z Ameriky, Ázie a poškodzujú naše zdravie a prírodu. 

Podujatie sa uskutoční za finančnej pomoci mesta Galanta.

 


Vytvorené: 29. 11. 2017
Posledná aktualizácia: 29. 11. 2017 10:32