Obsah

Kultúra

Kultúrne podujatiaNeodmysliteľnou súčasťou života v našom meste je oblasť kultúry, ktorá je veľmi rôznorodá. Kultúrne inštitúcie, organizácie a rôzne centrá pôsobiace na území mesta Galanta svojou činnosťou ponúkajú počas celého kalendárneho roka možnosti hodnotného a zaujímavého trávenia voľného času a oddychu pre každého obyvateľa, či návštevníka mesta.

Aj vďaka spolupráci všetkých riaditeľov kultúrnych inštitúcií a organizácií na území mesta pôsobí kultúrno-spoločenská oblasť ako jeden celok.

Mesto v spolupráci so zástupcami týchto kultúrnych inštitúcií každoročne vydáva informačnú brožúrku - Kalendár podujatí, ktorá má za úlohu poskytnúť širokej galantskej aj mimo galantskej verejnosti prehľad a informácie o všetkých kultúrno-spoločenských podujatiach.

Meta-gas Day

Meta-gas Day 1Opäť po roku je tu META-GAS Day spojený s oslavou 25. narodenín tejto spoločnosti. Organizátori sa Vás už tešia dňa 16.6. na ranči!

Dátum konania: 16. 6. 2018 začiatok od 12:42

Miesto konania: Ranč na Striebornom jazere, Esterházyovcov, 92401 Galanta

Typ akcie: hudba - ostatné - šport, aktívne trávenie voľného času

Organizátor: Neuvedené

Plné vstupné: 5 €

Znížené vstupné: 3 €

Príďte sa zabaviť aj s deťmi, program bude bohatý. Kolotoče, rodeo show, nafukovacie hrady, Kandráčovci, Gladiátor, a to všetko len za symbolické vstupné. 

Zdroj a viac na FB: TU


Vytvorené: 8. 6. 2018
Posledná aktualizácia: 8. 6. 2018 12:46