Navigácia

Obsah

Kultúra

Kultúrne podujatiaNeodmysliteľnou súčasťou života v našom meste je oblasť kultúry, ktorá je veľmi rôznorodá. Kultúrne inštitúcie, organizácie a rôzne centrá pôsobiace na území mesta Galanta svojou činnosťou ponúkajú počas celého kalendárneho roka možnosti hodnotného a zaujímavého trávenia voľného času a oddychu pre každého obyvateľa, či návštevníka mesta.

Aj vďaka spolupráci všetkých riaditeľov kultúrnych inštitúcií a organizácií na území mesta pôsobí kultúrno-spoločenská oblasť ako jeden celok.

Mesto v spolupráci so zástupcami týchto kultúrnych inštitúcií každoročne vydáva informačnú brožúrku - Kalendár podujatí, ktorá má za úlohu poskytnúť širokej galantskej aj mimo galantskej verejnosti prehľad a informácie o všetkých kultúrno-spoločenských podujatiach.

Majstrovstvá Slovenska v capoeire v Galante

Majstrovstvá Slovenska v capoeire v Galante 1Mesto Galanta a Vem Camara Capoeira-Galanta Vás srdečne pozývajú na Otvorené majstrovstvá Slovenska v capoeire, ktoré sa uskutočnia 20. - 22. apríla 2018, po prvýkrát v Galante.

Dátum konania: 20. 4. 2018 - 22. 4. 2018 začiatok od 18:00

Miesto konania: ZŠ Štefánikova, Štefánikova, Galanta

Typ akcie: šport, aktívne trávenie voľného času

Organizátor: Neuvedené

Doba trvania: 1.8 dní

Okrem samotnej súťaže čaká návštevníkov seminár capoeiry, ktorý povedie mestre Pacoca. Súťažiť sa bude v dospelých ale i v detských kategóriách. Majstrovstiev sa zúčastnia súťažiaci z niekoľkých krajín, takže sa je načo tešiť. 

Kategórie:

Deti:
Kat. C (6-8) rokov
Kat. B (9-11) rokov
Kat. A (12-14) rokov

Dospelí:
Kat. C (crua – crua amarela – amarela)
Kat. B (amarela laranja – laranja – laranja azul)
Kat. A (graduados)

(Zmena kategórií vyhradená podľa počtu súťažiacich)

Cena:
35 € - workshop + jogos 
25 € - workshop

Organizátor: Vem Camara Capoeira-Galanta

zdroj: https://www.facebook.com/events/1971225046448866/


Vytvorené: 23. 3. 2018
Posledná aktualizácia: 23. 3. 2018 08:17