Navigácia

Obsah

Kultúra

Kultúrne podujatiaNeodmysliteľnou súčasťou života v našom meste je oblasť kultúry, ktorá je veľmi rôznorodá. Kultúrne inštitúcie, organizácie a rôzne centrá pôsobiace na území mesta Galanta svojou činnosťou ponúkajú počas celého kalendárneho roka možnosti hodnotného a zaujímavého trávenia voľného času a oddychu pre každého obyvateľa, či návštevníka mesta.

Aj vďaka spolupráci všetkých riaditeľov kultúrnych inštitúcií a organizácií na území mesta pôsobí kultúrno-spoločenská oblasť ako jeden celok.

Mesto v spolupráci so zástupcami týchto kultúrnych inštitúcií každoročne vydáva informačnú brožúrku - Kalendár podujatí, ktorá má za úlohu poskytnúť širokej galantskej aj mimo galantskej verejnosti prehľad a informácie o všetkých kultúrno-spoločenských podujatiach.

Kalendár podujatí

Akcia

Obmedziť výpis akcií na


Dátum konania: calendar calendar

Westernové preteky 1
29. 9. 2018 - 30. 9. 2018 začiatok od 09:00
Miesto konania: Ranč na Striebornom jazere
Ranč na Striebornom jazere Vás srdečne pozýva na finále majstrovstiev Slovenska Western pretekov, ktoré sa uskutočnia v dňoch 29.-30. septembra 2018 od 9,00 hod. na ranči. celý text

Slávny rod Esterházy de Galantha - príbeh pokračuje 1
29. 9. 2018 - 30. 9. 2018 začiatok od 10:00
Miesto konania: Mestský park

Bezbariérový vstup na akciu

Akcia je vhodná pre deti

OZ Neogotický kaštieľ a mesto Galanta Vás srdečne pozývajú na pokračovanie jedinečného podujatia s historickou tematikou "Slávny rod Esterházy de Galantha - príbeh pokračuje" v dňoch 29.-30. septembra 2018. celý text