Navigácia

Obsah

Zoznam kandidátov na poslancov

Typ: ostatné
ZOZNAM ZAREGISTROVANÝCH KANDIDÁTOV pre voľby do Mestského zastupiteľstva v Galante

 

Mesto Galanta u v e r e j ň u j e podľa § 173 ods. 2 zákona č. 180/2014 Z. z. o podmienkach výkonu volebného práva a o zmene a doplnení
niektorých zákonov v znení neskorších predpisov zoznam kandidátov, zaregistrovaných pre voľby do mestského zastupiteľstva podľa jednotlivých
volebných obvodov:

Volebný obvod č. 1
1 Peter Černý PaedDr. 56 riaditeľ gymnázia nezávislý kandidát
2 János Marsall Mgr. 58 riaditeľ školy Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
3 Gabriel Molnár 44 hypotekárny špecialista Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
4 Fridrich Psota 62 zamestnanec MsKS Galanta nezávislý kandidát
5 Juraj Stern 61 vedúci prevádzky nezávislý kandidát
6 Ján Stratinský MUDr. 70 lekár Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
7 Juraj Szeleczky Ing. 64 štátny radca nezávislý kandidát
8 Peter Zelinka JUDr. 31 vyšetrovateľ PZ nezávislý kandidát

Vo volebnom obvode sa volia 4 poslanci.

 

Volebný obvod č. 2
1 Peter Aštary Ing. 55 podnikateľ Most - Híd
2 Zsolt Barczi Mgr. 49 pedagóg Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
3 László Benkovics Mgr. 62 učiteľ Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
4 László Biró Mgr. 49 pedagóg Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
5 Ľuboš Bočkay Bc. 53 štátny zamestnanec nezávislý kandidát
6 Juraj Bottka Mgr. 36 metodik školstva nezávislý kandidát
7 Vladimír Danko Bc. 59 ABT - technik nezávislý kandidát
8 Jozef Gál Mgr. 65 pedagóg Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
9 Júlia Gálová Mgr. 64 vedúca pracovníčka - Sociálna poisťovňa Galanta, Smer - sociálna demokracia

10 Zuzana Gauliederová 63 dôchodkyňa Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda

a solidarita, Šanca

11 Mikuláš Horváth Ing. 54 stavebný inžinier Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
12 Miroslav Horváth 38 podnikateľ nezávislý kandidát
13 Ervín Chomča MUDr. 54 lekár Most - Híd
14 Katalin Jakoda Rátz Bc. 56 vedúca pôrodná asistentka nezávislá kandidátka
15 Ladislav Katona Ing. 51 učiteľ nezávislý kandidát
16 Helena Kertészová MUDr. 67 lekárka Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
17 Daniel Kiss Ing. 34 energetický audítor, autorizovaný stavebný inžinier, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
18 Ján Kolek Mgr. 64 manager kultúry Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
19 Peter Kolek Mgr. 45 kultúrny pracovník nezávislý kandidát
20 Roman Kollárik 52 súkromný podnikateľ nezávislý kandidát
21 Alžbeta Kyselová 73 dôchodkyňa Spolu - občianska demokracia

22 Iveta Lenická PhDr. 54 správkyňa kaštieľa nezávislá kandidátka
23 Lukáš Luknár 19 študent vysokej školy Smer - sociálna demokracia
24 Natália Majbová 34 zdravotná sestra Slovenská národná strana
25 Štefan Marczibányi Ing. 41 finančný riaditeľ nezávislý kandidát
26 Ladislav Maťašovský Mgr. 59 riaditeľ školy Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
27 Nikolas Mezei Mgr. 27 administratívny pracovník nezávislý kandidát
28 Viktor Papp 21 občiansky aktivista Naj - nezávislosť a jednota, Strana mladých ľudí
29 Augustín Popluhár Ing. 40 hlavný účtovník nezávislý kandidát
30 Zoltán Popluhár 38 podnikateľ Most - Híd
31 Miroslav Psota Mgr. 59 prednosta MsÚ v Galante nezávislý kandidát
32 Ivana Semková Ing. 25 koordinátorka projektov nezávislá kandidátka
33 Zoltán Szelle 49 športový manager nezávislý kandidát
34 Silvia Szokolová 45 čašníčka nezávislá kandidátka
35 Richard Šimaljak MUDr. 55 lekár Most - Híd
36 Katarína Štefunková Mgr. 62 prednostka mestského úradu nezávislá kandidátka
37 Zsolt Takáč 45 živnostník nezávislý kandidát
38 Róbert Tomeček PhDr., Mgr. 34 právnik Most – Híd
39 Peter Tomič 51 správca Senior Care nezávislý kandidát
40 Zoltán Vedrődy 33 podnikateľ Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
41 Peter Závodský 46 ekonóm nezávislý kandidát
42 Eleonóra Zuzáková JUDr. 60 advokátka Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
Vo volebnom obvode sa volí 12 poslancov.

Volebný obvod č. 3
1 Milan Bičan 68 pracujúci dôchodca Slovenská národná strana
2 Róbert Károlyi JUDr., Mgr. 48 podnikateľ nezávislý kandidát
3 Iveta Kupcová MUDr. 58 lekárka nezávislá kandidátka
4 Andrej Tábori Mgr. 41 pedagóg nezávislý kandidát
5 Marta Vajdová PhDr. 40 konateľka spoločnosti nezávislá kandidátka
6 Milan Zeleňák Ing. 67 dôchodca Doma dobre

Vo volebnom obvode sa volia 3 poslanci.


Vytvorené: 19. 10. 2018
Posledná aktualizácia: 19. 10. 2018 13:25
Autor: