Navigácia

Obsah

Kultúra

Kultúrne podujatiaNeodmysliteľnou súčasťou života v našom meste je oblasť kultúry, ktorá je veľmi rôznorodá. Kultúrne inštitúcie, organizácie a rôzne centrá pôsobiace na území mesta Galanta svojou činnosťou ponúkajú počas celého kalendárneho roka možnosti hodnotného a zaujímavého trávenia voľného času a oddychu pre každého obyvateľa, či návštevníka mesta.

Aj vďaka spolupráci všetkých riaditeľov kultúrnych inštitúcií a organizácií na území mesta pôsobí kultúrno-spoločenská oblasť ako jeden celok.

Mesto v spolupráci so zástupcami týchto kultúrnych inštitúcií každoročne vydáva informačnú brožúrku - Kalendár podujatí, ktorá má za úlohu poskytnúť širokej galantskej aj mimo galantskej verejnosti prehľad a informácie o všetkých kultúrno-spoločenských podujatiach.

Výstava obrazov Lucie Gajdošovej Neštickej "Úniky z reality"

výstavaMestské kultúrne stredisko v Galante a autorka obrazov Lucia Gajdošová Neštická (Lussette)Vás srdečne pozývajú na vernisáž výstavy obrazov
"Úniky z reality", ktorá sa uskutoční dňa 28. júla 2017 od 18-tej hodiny v Severnom krídle Neogotického kaštieľa v Galante.

Dátum konania: 28. 7. 2017 - 31. 8. 2017 začiatok od 18:00

Miesto konania: Neogotický kaštieľ, Galanta

Typ akcie: trhy, výstavy, veľtrhy

Organizátor: Neuvedené

Doba trvania: 34.0 dní


Vytvorené: 26. 7. 2017
Posledná aktualizácia: 26. 7. 2017 13:48