Navigácia

Obsah

Kultúra

Kultúrne podujatiaNeodmysliteľnou súčasťou života v našom meste je oblasť kultúry, ktorá je veľmi rôznorodá. Kultúrne inštitúcie, organizácie a rôzne centrá pôsobiace na území mesta Galanta svojou činnosťou ponúkajú počas celého kalendárneho roka možnosti hodnotného a zaujímavého trávenia voľného času a oddychu pre každého obyvateľa, či návštevníka mesta.

Aj vďaka spolupráci všetkých riaditeľov kultúrnych inštitúcií a organizácií na území mesta pôsobí kultúrno-spoločenská oblasť ako jeden celok.

Mesto v spolupráci so zástupcami týchto kultúrnych inštitúcií každoročne vydáva informačnú brožúrku - Kalendár podujatí, ktorá má za úlohu poskytnúť širokej galantskej aj mimo galantskej verejnosti prehľad a informácie o všetkých kultúrno-spoločenských podujatiach.

Veľká noc v múzeu

Veľká noc v múzeu 1Trnavský samosprávny kraj-Vlastivedné múzeum v Galante Vás pozýva na Rodinnú sobotu - Veľká noc v múzeu, dňa 24. marca 2018 od 13-tej do 17-tej hodiny do priestorov múzea.
V tvorivých dielňach si môžete vlastnoručne vyskúšať zdobenie kraslíc, prípravu jarných a veľkonočných ozdôb, pletenie korbáčov.
Príďte si sprestriť sobotu so svojimi najbližšími. Vstup zadarmo!
Projekt sa realizuje s finančnou podporou Mesta Galanta.

Dátum konania: 24. 3. 2018 začiatok od 13:00, dĺžka 240 minút

Miesto konania: Vlastivedné múzeum, Galanta

Typ akcie: ostatné

Organizátor: Neuvedené

Doba trvania: 240 minút

Poznámka: vstup zadarmo


Prílohy

Vytvorené: 5. 3. 2018
Posledná aktualizácia: 5. 3. 2018 13:39