Navigácia

Obsah

Kultúra

Kultúrne podujatiaNeodmysliteľnou súčasťou života v našom meste je oblasť kultúry, ktorá je veľmi rôznorodá. Kultúrne inštitúcie, organizácie a rôzne centrá pôsobiace na území mesta Galanta svojou činnosťou ponúkajú počas celého kalendárneho roka možnosti hodnotného a zaujímavého trávenia voľného času a oddychu pre každého obyvateľa, či návštevníka mesta.

Aj vďaka spolupráci všetkých riaditeľov kultúrnych inštitúcií a organizácií na území mesta pôsobí kultúrno-spoločenská oblasť ako jeden celok.

Mesto v spolupráci so zástupcami týchto kultúrnych inštitúcií každoročne vydáva informačnú brožúrku - Kalendár podujatí, ktorá má za úlohu poskytnúť širokej galantskej aj mimo galantskej verejnosti prehľad a informácie o všetkých kultúrno-spoločenských podujatiach.

Reprezentačný ples mesta Galanta

Bezbariérový vstup na akciu

Ples mestaMesto Galanta usporiada XIX. Reprezentačný ples mesta Galanta, ktorý sa uskutoční 26. januára 2018.Primátor mesta Galanta Vás srdečne pozýva a teší sa na stretnutie s Vami.

Dátum konania: 26. 1. 2018 začiatok od 19:00

Miesto konania: Mestské kultúrne stredisko, Mierové nám., Galanta

Typ akcie: ostatné

Organizátor: Mesto Galanta

Plné vstupné: 29 €

Predpredaj vstupeniek od 8. januára 2018 na programovom oddelení Mestského kulúrneho strediska v Galante, tel. č. 031/ 780 2787. 


Príloha

Vytvorené: 27. 12. 2017
Posledná aktualizácia: 27. 12. 2017 09:02