Navigácia

Obsah

Kultúra

Kultúrne podujatiaNeodmysliteľnou súčasťou života v našom meste je oblasť kultúry, ktorá je veľmi rôznorodá. Kultúrne inštitúcie, organizácie a rôzne centrá pôsobiace na území mesta Galanta svojou činnosťou ponúkajú počas celého kalendárneho roka možnosti hodnotného a zaujímavého trávenia voľného času a oddychu pre každého obyvateľa, či návštevníka mesta.

Aj vďaka spolupráci všetkých riaditeľov kultúrnych inštitúcií a organizácií na území mesta pôsobí kultúrno-spoločenská oblasť ako jeden celok.

Mesto v spolupráci so zástupcami týchto kultúrnych inštitúcií každoročne vydáva informačnú brožúrku - Kalendár podujatí, ktorá má za úlohu poskytnúť širokej galantskej aj mimo galantskej verejnosti prehľad a informácie o všetkých kultúrno-spoločenských podujatiach.

Pozvánka na výstavu "Avari a Slovania-Na sever od Dunaja"

Pozvánka na výstavu Vlastivedné múzeum v Galante Vás srdečne pozýva na slávnostné otvorenie putovnej archeologickej výstavy zo zbierok Slovenského národného múzea v Martine, Podunajského múzea v Komárne a Tríbečského múzea v Topoľčanoch pod názvom "Avari a Slovania - Na sever od Dunaja", ktorá sa uskutoční 7. februára 2018 od 17-tej hodiny.
Program:
Odborná prednáška spojená s prehliadkou výstavy, prednáša: Mgr. András Csuthy, PhD.
z Podunajského múzea v Komárne
Výstava potrvá do 12. mája 2018.

Dátum konania: 7. 2. 2018 začiatok od 17:00

Miesto konania: Vlastivedné múzeum, Galanta

Typ akcie: trhy, výstavy, veľtrhy

Organizátor: Neuvedené


Prílohy

Vytvorené: 29. 1. 2018
Posledná aktualizácia: 29. 1. 2018 09:06