Navigácia

Obsah

Kultúra

Kultúrne podujatiaNeodmysliteľnou súčasťou života v našom meste je oblasť kultúry, ktorá je veľmi rôznorodá. Kultúrne inštitúcie, organizácie a rôzne centrá pôsobiace na území mesta Galanta svojou činnosťou ponúkajú počas celého kalendárneho roka možnosti hodnotného a zaujímavého trávenia voľného času a oddychu pre každého obyvateľa, či návštevníka mesta.

Aj vďaka spolupráci všetkých riaditeľov kultúrnych inštitúcií a organizácií na území mesta pôsobí kultúrno-spoločenská oblasť ako jeden celok.

Mesto v spolupráci so zástupcami týchto kultúrnych inštitúcií každoročne vydáva informačnú brožúrku - Kalendár podujatí, ktorá má za úlohu poskytnúť širokej galantskej aj mimo galantskej verejnosti prehľad a informácie o všetkých kultúrno-spoločenských podujatiach.

Pozvánka na výstavu "25 rokov výstavnej činnosti v renesančnom kaštieli"

výstava 25 RKMestské kultúrne stredisko v Galante Vás pozýva na vernisáž výstavy "25 rokov výstavnej činnosti v renesančnom kaštieli", ktorá sa uskutoční dňa 5. októbra 2017 od 17-tej hodiny v priestoroch Renesančného kaštieľa v Galante.
Program:
Andrej Vancel-tenor a Róbert Pechanec-klavír
Výstava potrvá do 5. novembra 2017

Dátum konania: 5. 10. 2017 - 5. 11. 2017 začiatok od 17:00

Miesto konania: Renesančný kaštiel v Galante, Galanta

Typ akcie: trhy, výstavy, veľtrhy

Organizátor: Neuvedené

Doba trvania: 31.3 dní


Vytvorené: 20. 9. 2017
Posledná aktualizácia: 20. 9. 2017 11:18