Navigácia

Obsah

Kultúra

Kultúrne podujatiaNeodmysliteľnou súčasťou života v našom meste je oblasť kultúry, ktorá je veľmi rôznorodá. Kultúrne inštitúcie, organizácie a rôzne centrá pôsobiace na území mesta Galanta svojou činnosťou ponúkajú počas celého kalendárneho roka možnosti hodnotného a zaujímavého trávenia voľného času a oddychu pre každého obyvateľa, či návštevníka mesta.

Aj vďaka spolupráci všetkých riaditeľov kultúrnych inštitúcií a organizácií na území mesta pôsobí kultúrno-spoločenská oblasť ako jeden celok.

Mesto v spolupráci so zástupcami týchto kultúrnych inštitúcií každoročne vydáva informačnú brožúrku - Kalendár podujatí, ktorá má za úlohu poskytnúť širokej galantskej aj mimo galantskej verejnosti prehľad a informácie o všetkých kultúrno-spoločenských podujatiach.

Pozvánka na otvárací koncert KULTÚRNEHO LETA 2017

KL 2017Pozývame Vás na otvárací koncert KULTÚRNEHO LETA 2017, ktorý sa uskutoční 30. mája 2017 na nádvorí Neogotického kaštieľa v Galante.
Vstup voľný!

Dátum konania: 30. 5. 2017 začiatok od 18:00

Miesto konania: Nádvorí Neogotického kaštieľa, Galanta

Typ akcie: hudba

Organizátor: Neuvedené

Poznámka: Vstup voľný

Mestské kultúrne stredisko v Galante Vás pozýva na otvárací koncert KULTÚRNEHO LETA 2017, ktorý sa uskutoční 30. mája 2017 o 18-tej hodine na nádvorí Neogotického kaštieľa v Galante.

Účinkuje: PREßBURGER KLEZMER BAND

Vstup voľný!

Podujatie sa realizuje s finančnou podporou Mesta Galanta.


Vytvorené: 19. 5. 2017
Posledná aktualizácia: 19. 5. 2017 07:57