Navigácia

Obsah

Kultúra

Kultúrne podujatiaNeodmysliteľnou súčasťou života v našom meste je oblasť kultúry, ktorá je veľmi rôznorodá. Kultúrne inštitúcie, organizácie a rôzne centrá pôsobiace na území mesta Galanta svojou činnosťou ponúkajú počas celého kalendárneho roka možnosti hodnotného a zaujímavého trávenia voľného času a oddychu pre každého obyvateľa, či návštevníka mesta.

Aj vďaka spolupráci všetkých riaditeľov kultúrnych inštitúcií a organizácií na území mesta pôsobí kultúrno-spoločenská oblasť ako jeden celok.

Mesto v spolupráci so zástupcami týchto kultúrnych inštitúcií každoročne vydáva informačnú brožúrku - Kalendár podujatí, ktorá má za úlohu poskytnúť širokej galantskej aj mimo galantskej verejnosti prehľad a informácie o všetkých kultúrno-spoločenských podujatiach.

Pozvánka na Deň vysunutých expozícií Vlastivedného múzea

kihelyezett...Trnavský samosprávny kraj-Vlastivedné múzeum v Galante Vás pozýva na "Deň vysunutých expozícií" - 24. apríla 2018. Ponúka návštevníkom príležitosť stráviť príjemné chvíle na deň sv. Juraja prehliadkou Domu ľudového bývania v Matúškove a Vodného mlynu v Jelke. Bližšie informácie v prílohe.
Vstup zadarmo!

Dátum konania: 24. 4. 2018 začiatok od 08:00, dĺžka 10 hodín

Miesto konania:

Typ akcie: ostatné

Organizátor: Neuvedené

Doba trvania: 10 hodín

Poznámka: vstup zadarmo


Prílohy

Vytvorené: 16. 4. 2018
Posledná aktualizácia: 16. 4. 2018 09:07