Navigácia

Obsah

Kultúra

Kultúrne podujatiaNeodmysliteľnou súčasťou života v našom meste je oblasť kultúry, ktorá je veľmi rôznorodá. Kultúrne inštitúcie, organizácie a rôzne centrá pôsobiace na území mesta Galanta svojou činnosťou ponúkajú počas celého kalendárneho roka možnosti hodnotného a zaujímavého trávenia voľného času a oddychu pre každého obyvateľa, či návštevníka mesta.

Aj vďaka spolupráci všetkých riaditeľov kultúrnych inštitúcií a organizácií na území mesta pôsobí kultúrno-spoločenská oblasť ako jeden celok.

Mesto v spolupráci so zástupcami týchto kultúrnych inštitúcií každoročne vydáva informačnú brožúrku - Kalendár podujatí, ktorá má za úlohu poskytnúť širokej galantskej aj mimo galantskej verejnosti prehľad a informácie o všetkých kultúrno-spoločenských podujatiach.

NOC MÚZEÍ A GALÉRIÍ

Trnavský samosprávny kraj, Vlastivedné múzeum v Galante a Mestské kultúrne stredisko v Galante aj tento rok pre Vás pripravuje zaujímavé podujatie "NOC MÚZEÍ A GALÉRIÍ". Pestrý kultúrny program, výstavy a expozície určite upútajú záujem malých i veľkých.
Srdečne Vás všetkých pozývame dňa 20. mája 2017 (v sobotu) od 13-tej hodiny. Na všetky podujatia je vstup ZDARMA!
Podrobné informácie a fotografie z predošlého ročníka v prílohe.

Dátum konania: 20. 5. 2017 začiatok od 13:12

Miesto konania:

Typ akcie: ostatné

Organizátor: Neuvedené

Poznámka: Vstup ZDARMA

Trnavský samosprávny kraj, Vlastivedné múzeum v Galante a Mestské kultúrne stredisko v Galante Vás srdečne pozývajú na podujatie "NOC MÚZEÍ A GALÉRIÍ" dňa 20. mája 2017 od 13-tej hodiny.

Pestrá ponuka programov, na ktoré je vstup zdarma, je pre Vás pripravená vo Vlastivednom múzeu, v Renesančnom kaštieli a v Neogotickom kaštieli v Galante.

Podujatie sa realizuje s finančnou podporou Mesta Galanta.


Prílohy

Vytvorené: 10. 5. 2017
Posledná aktualizácia: 10. 5. 2017 09:29