Navigácia

Obsah

Kultúra

Kultúrne podujatiaNeodmysliteľnou súčasťou života v našom meste je oblasť kultúry, ktorá je veľmi rôznorodá. Kultúrne inštitúcie, organizácie a rôzne centrá pôsobiace na území mesta Galanta svojou činnosťou ponúkajú počas celého kalendárneho roka možnosti hodnotného a zaujímavého trávenia voľného času a oddychu pre každého obyvateľa, či návštevníka mesta.

Aj vďaka spolupráci všetkých riaditeľov kultúrnych inštitúcií a organizácií na území mesta pôsobí kultúrno-spoločenská oblasť ako jeden celok.

Mesto v spolupráci so zástupcami týchto kultúrnych inštitúcií každoročne vydáva informačnú brožúrku - Kalendár podujatí, ktorá má za úlohu poskytnúť širokej galantskej aj mimo galantskej verejnosti prehľad a informácie o všetkých kultúrno-spoločenských podujatiach.

Westernové preteky na ranči

plagatRanč na Striebornom jazere v Galante Vás srdečne pozýva stráviť chvíle na Ranči a užiť si atmosféru westernových pretekov.

Dátum konania: 10. 6. 2017 - 11. 6. 2017 začiatok od 09:00

Miesto konania: Ranč na Striebornom jazere, Esterházyovcov, 92401 Galanta

Typ akcie: hudba - ostatné - šport, aktívne trávenie voľného času

Organizátor: Ranč na Striebornom jazere

Doba trvania: 1.4 dní

Plné vstupné: 5 €

Znížené vstupné: 3 €

Poznámka: Dospelí: 5 € Deti: 3 € Atrakcie - zdarma

10.6.2017 sa zároveň na pôde ranča koná firemný Meta-Gas day, kde ako hviezda programu vystúpi, okrem iných, skupina Vidiek. Pripavené je veľké množstvo atrakcií, súťaží, hier a to nie len pre deti, ale aj pre dospelých.

Súčasťou zaujímavého programu budú aj westernové preteky, ktorých sa zúčastnia aj najlepší slovenskí a českí jazdci. Nenechajte si preto ujsť tento skvelý deň a staňte sa jeho súčasťou!

Vstupné je: 5€ dospelá osoba, 3€ deti do 12 rokov (všetky atrakcie sú v cene vstupenky).

Organizátori sa tešia na Vašu návštevu!


Vytvorené: 5. 6. 2017
Posledná aktualizácia: 5. 6. 2017 10:49