Navigácia

Obsah

Kultúra

Kultúrne podujatiaNeodmysliteľnou súčasťou života v našom meste je oblasť kultúry, ktorá je veľmi rôznorodá. Kultúrne inštitúcie, organizácie a rôzne centrá pôsobiace na území mesta Galanta svojou činnosťou ponúkajú počas celého kalendárneho roka možnosti hodnotného a zaujímavého trávenia voľného času a oddychu pre každého obyvateľa, či návštevníka mesta.

Aj vďaka spolupráci všetkých riaditeľov kultúrnych inštitúcií a organizácií na území mesta pôsobí kultúrno-spoločenská oblasť ako jeden celok.

Mesto v spolupráci so zástupcami týchto kultúrnych inštitúcií každoročne vydáva informačnú brožúrku - Kalendár podujatí, ktorá má za úlohu poskytnúť širokej galantskej aj mimo galantskej verejnosti prehľad a informácie o všetkých kultúrno-spoločenských podujatiach.

Otvorenie leta na ranči

Zavítajte na tohtoročné Otvorenie Leta 2017, ktoré sa bude konať na Ranči na Striebornom Jazere v Galante a to vo veľkom štýle!


Dátum konania: 17. 6. 2017 začiatok od 15:00, dĺžka 12 hodín

Miesto konania: Ranč na Striebornom jazere, Esterházyovcov, 92401 Galanta

Typ akcie: hudba - ostatné

Organizátor: Neuvedené

Doba trvania: 12 hodín

Plné vstupné: 7 €

Artium Music a Ranč na Striebornom jazere v Galante Vás pozývajú na veľkolepé otvorenie leta 2017, ktoré sa uskutoční už túto sobotu, 17. júna 2017 na ranči!

Letnú sezónu otvoria zvučné mená ako sú: 

Rytmus
Notar Mary 
Maco Mamuko
Mega-M
P.A.T
Tomáš Botló
Gold Magic Lights
Peter Juhas and Band a mnoho ďalších. 

Moderátor akcie: Shorty (Europa 2).

Dúfame, že sa uvidíme čo v naj hojnejšom počte a odpálime spolu tú najmocnejšiu párty tohto roku!

VSTUPNÉ: 7€

 

Viac tu.


Vytvorené: 13. 6. 2017
Posledná aktualizácia: 13. 6. 2017 09:08