Navigácia

Obsah

Kultúra

Kultúrne podujatiaNeodmysliteľnou súčasťou života v našom meste je oblasť kultúry, ktorá je veľmi rôznorodá. Kultúrne inštitúcie, organizácie a rôzne centrá pôsobiace na území mesta Galanta svojou činnosťou ponúkajú počas celého kalendárneho roka možnosti hodnotného a zaujímavého trávenia voľného času a oddychu pre každého obyvateľa, či návštevníka mesta.

Aj vďaka spolupráci všetkých riaditeľov kultúrnych inštitúcií a organizácií na území mesta pôsobí kultúrno-spoločenská oblasť ako jeden celok.

Mesto v spolupráci so zástupcami týchto kultúrnych inštitúcií každoročne vydáva informačnú brožúrku - Kalendár podujatí, ktorá má za úlohu poskytnúť širokej galantskej aj mimo galantskej verejnosti prehľad a informácie o všetkých kultúrno-spoločenských podujatiach.

Míľa pre mamu - Galanta

Míľa pre mamu - GalantaMÍĽA PRE MAMU sa už blíži... 13. mája 2017 (sobota) od 14.00 hod. v parku a na nádvorí neogotického kaštieľa v Galante.

Dátum konania: 13. 5. 2017 začiatok od 14:00

Miesto konania: Mestský park, Galanta

Typ akcie: ostatné

Organizátor: Neuvedené

RC Bambuľkovo, Mesto Galanta a MsKS Galanta Vás srdečne pozývajú na oslavu najkrajšieho sviatku v roku - Deň matiek - kedy je špeciálny čas povedať všetkým mamám ako ich máme radi, čo pre nás znamenajú a vyjadriť im našu vďačnosť za všetko, čo pre nás urobili!


Zároveň je v tento deň pre deti a mamičky pripravených množstvo atrakcií a pútavého programu na celé sobotňajšie popoludnie. Pre deti je pripravených kopec sladkostí a zábavy.


Preto si určite tento čas, 13.5.2017 - Míľa pre mamu zapíšte do kalendára a nenechajte si ho usť!


RC Bambuľkovo sa už teraz teší na Vašu bohatú účasť!

Poďakovanie patrí mestu Galanta za finančnú podporu, MsKS Galanta za spoluprácu a všetkým partnerom tejto akcie, bez ktorých by tento skvelý deň nebolo možné pripraviť!


Vytvorené: 24. 4. 2017
Posledná aktualizácia: 24. 4. 2017 11:03