Navigácia

Obsah

Kultúra

Kultúrne podujatiaNeodmysliteľnou súčasťou života v našom meste je oblasť kultúry, ktorá je veľmi rôznorodá. Kultúrne inštitúcie, organizácie a rôzne centrá pôsobiace na území mesta Galanta svojou činnosťou ponúkajú počas celého kalendárneho roka možnosti hodnotného a zaujímavého trávenia voľného času a oddychu pre každého obyvateľa, či návštevníka mesta.

Aj vďaka spolupráci všetkých riaditeľov kultúrnych inštitúcií a organizácií na území mesta pôsobí kultúrno-spoločenská oblasť ako jeden celok.

Mesto v spolupráci so zástupcami týchto kultúrnych inštitúcií každoročne vydáva informačnú brožúrku - Kalendár podujatí, ktorá má za úlohu poskytnúť širokej galantskej aj mimo galantskej verejnosti prehľad a informácie o všetkých kultúrno-spoločenských podujatiach.

Festival zdravia v Galante

Bezbariérový vstup na akciu

V 24 mestách Slovenska máte počas celého mája a júna možnosť preveriť si váš zdravotný stav, zistiť svoju krvnú skupinu, dozvedieť sa všetko o zdravom spánku a pohybe a pritom sa ešte aj zabaviť. Jedným z týchto miest je aj Galanta...

Dátum konania: 4. 5. 2017 začiatok od 10:00, dĺžka 8 hodín

Miesto konania: Mierové námestie, Galanta

Typ akcie: ostatné - šport, aktívne trávenie voľného času

Organizátor: Neuvedené

Doba trvania: 8 hodín

Dôvera zdravotná poisťovňa, a.s. si Vás dovoľuje pozvať na Festial zdravia, ktorý sa uskutoční 4. mája 2017, t. j. štvrtok, od 10,00 - 18,00 hod. na Mierovom námestí, pred budovou MsÚ v Galante. Tento unikátny projekt organizuje zdravotná poisťovňa Dôvera už tretíkrát.

Festival zdravia je edukačný projekt, kde sa ľudia dozvedia o zdravom životnom štýle (o zdravom jedle, stravovaní, športovaní ale aj psychickej pohode) + môžu využiť preveriť svoj zdravotný stav a kondíciu, poradiť sa s lekármi špecialistami, bezplatné zisťovanie krvných skupín, meranie hladiny stresu či spoľahlivé tipy na kvalitnejší spánok. Malí aj veľkí si užijú zábavu pri rôznych športových aktivitách, rozhýbu svoje telo na balančnej doske či trampolíne a majú možnosť zapojiť sa do súťaže o hodnotnú cenu.

Všetci návštevníci majú vstup na festival ZDARMA.


Príloha

Vytvorené: 3. 5. 2017
Posledná aktualizácia: 3. 5. 2017 11:02