Navigácia

Obsah

Kultúra

Kultúrne podujatiaNeodmysliteľnou súčasťou života v našom meste je oblasť kultúry, ktorá je veľmi rôznorodá. Kultúrne inštitúcie, organizácie a rôzne centrá pôsobiace na území mesta Galanta svojou činnosťou ponúkajú počas celého kalendárneho roka možnosti hodnotného a zaujímavého trávenia voľného času a oddychu pre každého obyvateľa, či návštevníka mesta.

Aj vďaka spolupráci všetkých riaditeľov kultúrnych inštitúcií a organizácií na území mesta pôsobí kultúrno-spoločenská oblasť ako jeden celok.

Mesto v spolupráci so zástupcami týchto kultúrnych inštitúcií každoročne vydáva informačnú brožúrku - Kalendár podujatí, ktorá má za úlohu poskytnúť širokej galantskej aj mimo galantskej verejnosti prehľad a informácie o všetkých kultúrno-spoločenských podujatiach.

Deň detí na ranči

Deň detí na ranči 1Všetky deti čaká i tento rok ich veľký sviatok a ak ešte nemáte nápad ako ich tentoraz prekvapiť, máme pre vás nápad...

Dátum konania: 1. 6. 2017 začiatok od 09:00

Miesto konania: Ranč na Striebornom jazere, Esterházyovcov, 92401 Galanta

Typ akcie: ostatné

Organizátor: Neuvedené

Plné vstupné: 6 €

Poznámka: 6€/dieťa

Často netreba vymýšľať žiadne drahé dary. Potešiť ich môžeme aj  jedinečným zážitkom. Oslávte Medzinárodný deň detí na Ranči na Striebornom jazere. Na deti čaká kopec super atrakcií, zábavy, hier, kúziel, smiechu a v neposlednom rade kone, koč a kamarát Mimoň, ktorý sa na deti už veľmi teší. Zažite spolu s deťmi MDD ako ešte nikdy predtým! 

Vhodné pre jednotlivcov, materské aj základné školy.

Bližšie informácie a rezervácia nutná vopred na tel.čísle 0910 915 915 alebo emailom na rancgalanta@rancgalanta.sk

Prajeme dobrú zábavu!


Vytvorené: 15. 5. 2017
Posledná aktualizácia: 15. 5. 2017 14:08